Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2019 15:38
Zwiastun Smętarz dla zwierzaków
2319V

Smętarz dla zwierzaków na zwiastunie. Nadciąga mocny horror

W 2019 roku na rynku nie będzie brakować świetnych horrorów, a jednym z nich jest nowa wersja adaptacji powieści Stephena Kinga. „Smętarz dla zwierzaków” otrzymał właśnie nowy zwiastun, który pozwala szykować się na kawał przerażającego seansu.

W 1983 roku na rynku pojawiła się powieść zatytułowana „Pet Sematary”, a już po sześciu latach do kin zawitał film pod tym samym tytułem. Produkcja w reżyserii Mary Lambert została w swoim czasie doceniona i wygenerowała 57,6 mln dolarów (przy budżecie 11,5 mln dolarów).

World War Z 2 ponownie trafiło do kosza. Zamiast tego otrzymamy nowego Mad Maxa?

Opowieść powróci już w w kwietniu, ponieważ na ten miesiąc zaplanowano premierę nowej wersji „Smętarza dla zwierzaków”. Za kolejną adaptację odpowiadają Kevin Kölsch oraz Dennis Widmyer – ten duet wspólnie pracował również przy „Gwiazdy w oczach”, „Holidays”, i „Absence”.

Dzisiaj otrzymaliśmy świetny zwiastun, który dokładnie zapowiada historię – mam tylko szczerą nadzieję, że Paramount Pictures nie pokazało nam wszystkich istotnych wydarzeń, a w filmie nie zabraknie wielu mocnych scen.

Warto pamiętać, że w 2019 roku zobaczymy również między innymi „To my”, czy też „It: Chapter Two” - w sumie te filmy wraz ze „Smętarzem” zapewnią fanom gatunku sporo radości.

Tagi: film pet sematary smętarz dla zwierzaków trailer zwiastun

Nie przegap