SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.04.2019 19:04
Grafika koncepcyjna Star Wars Jedi: Fallen Order
938V

Star Wars Jedi: Fallen Order. Świat gry na pięknych grafikach koncepcyjnych

Respawn Entertainment ujawniło podczas swojej wczorajszej konferencji garść szczegółów dotyczących najnowszego projektu. Teraz dostaliśmy także grafiki koncepcyjne, które przedstawiają piękny świat gry.

Zapowiedź Star Wars Jedi: Fallen Order rozgrzała fanów uniwersum do czerwoności. Gra zapowiada się świetnie i choć sam zwiastun nie pokazał zbyt wiele, to wystarczyło, aby jeszcze bardziej rozpalić oczekiwania fanów.

Star Wars Jedi: Fallen Order na zwiastunie. Znamy datę premiery i szczegóły historii

Star Wars Jedi: Fallen Order to pierwsza gra tego studia z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Trzeba jednak przyznać, że jest ona w dobrych rękach, bo ostatni czas jest zdecydowanie jednym z lepszych dla Respawn Entertainment. Co więcej, udowodnili już, że potrafią stworzyć świetną grę dla pojedynczego gracza. Taką bez wątpienia jest Titanfall 2.

W internecie pojawiła się właśnie garść nowych materiałów związanych z Star Wars Jedi: Fallen Order. Oprócz czterech ślicznych grafik koncepcyjnych dostaliśmy także trzy zrzuty ekranu opublikowane w oficjalnym sklepie Xbox.

Wszystkie obrazy możecie zobaczyć w galerii poniżej. Szczególnie warto zapoznać się z grafikami lokacji, bo prezentują się obłędnie.

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje na rynku już 15 listopada 2019 roku. Gra dostępna będzie na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz PC.

Źródło: https://twinfinite.net/2019/04/star-wars-jedi-fallen-order-art-screenshots/?state=changed6837&gid=1&pid=1

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Fallen Order