Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.04.2019 20:32
Shadow of the Tomb Raider
1651V

Shadow of the Tomb Raider. Twórcy są bardzo zadowoleni ze swojej gry

Gra Shadow of the Tomb Raider uznawana jest za zwieńczenie najnowszej trylogii przygód Lary Croft. Pomimo że spotkała się z mieszanym przyjęciem, to twórcy są zadowoleni ze swojego dzieła. 

Shadow of the Tomb Raider to tytuł, który zadebiutował na rynku we wrześniu ubiegłego roku, a wciąż jest rozwijany. Ekipa z Eidos Montreal nieprzerwanie wydaje kolejne dodatki do przygód Lary, a przy tym łata błędy, które występują w grze. 

Shadow of the Tomb Raider wreszcie ze wsparciem RTX i DLSS

Choć ostatnia część jest najniżej ocenianą z całej najnowszej trylogii, to twórcy są zadowoleni z tego, czym jest ich najświeższy produkt. Jeden z producentów gry, Jonathan Dahan, podzielił się odczuciami studia na temat Shadow of the Tomb Raider:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak wypadła. Zarówno pod względem ocen krytyków, jak i wydajności. Kontynuowaliśmy produkcję DLC, ponieważ jesteśmy podekscytowani tym, w jaką stronę udało nam się pójść. 

Producent został zapytany także o swój ulubiony element najnowszej odsłony gry, na co odpowiedział: 

Jednymi, z moich ulubionych fragmentów w grze są łamigłówki. Zarówno wyzwania w grobowcach, jak i te, które czekają na nas podczas przechodzenia głównego wątku. Podoba mi się, jak pchnęliśmy je do przodu i przeszliśmy na wyższy poziom iteracji. 

Kolejne, siódme i ostatnie DLC, zakończy całą nową trylogię przygód Lary Croft. Jonathan Dahan twierdzi jednak, że to nie koniec przygód kultowej bohaterki

Byłbym bardzo zaskoczony, gdybyśmy już jej więcej nie widzieli. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć nic na temat tego, co będzie się działo później, ale byłbym poważnie bardzo zaskoczony, gdybyśmy już mieli nie usłyszeć o tej uznanej marce. 

Rzeczone rozszerzenie do Shadow of the Tomb Raider, które zatytułowano "The Path Home", ukaże się już 23 kwietnia.

Źródło: https://www.usgamer.net/articles/shadow-of-the-tomb-raider-dlc-news

Tagi: Eidos Montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix