Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.04.2019 15:35
Doom Eternal z szczegółowymi informacjami podczas Quakecon 2019
1188V

Doom Eternal. Quakecon 2019 przyniesienie nowe informacje na temat gry

Wszyscy fani serii Doom datę Quakeconu 2019 powinni wyraźnie zaznaczyć w swoich kalendarzach. Twórcy zdradzili, że podczas owego wydarzenia poznamy masę nowych szczegółów związanych z nadchodzącą częścią gry.  

Rok 2019 został okraszony, przez id Software oraz Bethesdę, mianem "The Year of Doom". Ma to związek z upamiętnieniem 25. rocznicy istnienia  marki Doom. Prezent z tej okazji otrzymają też sami fani serii, którzy dostaną w swoje ręce Doom Eternal jeszcze w tym roku! 

Doom ma 25 lat. Jak wspominacie serię? id Software zaprasza do SlayersClub

W zawiązku z jubileuszem tegoroczny Quakecon ma być w dużej mierze poświęcony właśnie uznanej marce. Sami organizatorzy zapowiadają wiele nawiązujących do niej atrakcji: 

Będą aktywności inspirowane Doomem, specjalne i ekskluzywne panele deweloperskie, świeże informacje na temat najnowszej części, grywalne dema oraz kilka niespodzianek, których nie chcemy jeszcze zdradzać. 

Wciąż nie znamy daty premiery Doom Eternal, lecz jeśli gra ma ukazać się jeszcze w tym rok, to właśnie Quakecon 2019 będzie ostatnią dobrą okazją na zdradzenie tego oczekującym. Impreza odbędzie się w Teksasie, w dniach od 25 do 28 lipca

Warto przypomnieć sobie demo gry, które zaprezentowano przy okazji ubiegłorocznej edycji omawianego wydarzenie. Fani byli zachwyceni zaprezentowaną rozwałką. 

Tagi: Bethesda Doom Eternal ID Software