Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2018 16:24
Doom ma 25 lat. Jak wspominacie serię? id Software zaprasza do SlayersClub
992V

Doom ma 25 lat. Jak wspominacie serię? id Software zaprasza do SlayersClub

10 grudnia 1993 roku na rynku zadebiutował DOOM. Gra zmieniła oblicze naszej branży, więc id Software postanowiło podsumować ostatnie 25 lat na szybkim zwiastunie. Teraz wszystko się zmienia, ponieważ nadciąga „Eternal”.

Bethesda nie może ostatnio mówić o wielu pozytywach, ale praca id Software pozwala patrzeć z optymizmem w przyszłość. Uznana ekipa rozwija kolejny DOOM i na dobry początek możemy spojrzeć na przyjemny zwiastun.

SIGIL. Nowa gra Johna Romero będzie "darmowa"

„Czasy się zmieniają. DOOM jest wieczny.” - tymi słowami Bethesda podsumowuje ostatnie 25 lat. Sporo w tym czasie się zmieniło, jednak trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że produkcja wpłynęła na cały świat.

„Dwadzieścia pięć lat modów, gibów, giwer i najbardziej żarliwej, niezłomnej i gorliwej społeczności fanów po tej stronie Fobosa. Niezależnie od tego, czy zjadłeś zęby na wersji z roku 1993 czy DOOM z roku 2016 był twoją pierwszą wycieczką do piekła, zapraszamy wszystkich przeszłych, obecnych i przyszłych DOOM Slayerów do wspólnego świętowania jednej z najbardziej ikonicznych marek świata rozrywki. Witamy w Roku DOOMa - Year of DOOM.”

Gracze mogą szykować się na „Rok DOOMa”, czyli tonę krwawych atrakcji, wśród których nie zabraknie nowej zwartości do nadciągającego DOOM Eternal – już teraz zapisując się do SlayersClub.com zgarniecie unikatową skórkę DOOM Slayera Zombie do DOOM Eternal - pliki trafią do graczy w dniu premiery gry. 

Jest to bez wątpienia dobra opcja dla wiernych fanów marki, którzy będą systematycznie otrzymywać informacje dotyczące nadciągającej odsłony... A pewnie możemy nawet sądzić, że id Software nie powie ostatniego słowa w 2019 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda doom Doom Eternal id Software zwiastun