Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2019 16:33
Rune Factory 4 Switch
807V

Rune Factory 5 w 2020 roku na Nintendo Switch. Gameplay z Rune Factory 4 Special

Marvelous Entertainment podczas specjalnej audycji live-stream zaprezentowało konkretne informacje oraz materiały z Rune Factory 5 oraz Rune Factory 4 Special. Obie produkcje zmierzają na Nintendo Switcha i ta ostatnia zadebiutuje do końca 2019 roku.

Rune Factory 4 pierwotnie zadebiutowało na Nintendo 3DS-a. Premiera w Japonii odbyła się w 2012 roku, a następnie produkcja wylądowała w Stanach Zjednoczonych oraz Europie. W swoim czasie jRPG był doceniony przez fanów gatunku.

PDP zapewni kontroler do Nintendo Switcha ze wsparciem do rozmów w grach

Dzisiaj Marvelous Entertainment prowadziło relację live-stream, która była w pełni poświęcona marce Rune Factory. Gracze otrzymali możliwość spojrzenia na odpicowana wersję Rune Factory 4 – wydawca zapowiedział premierę na Starym Kontynencie do końca 2019 roku. Możemy spodziewać się, że szczegółowa data debiutu zostanie ujawniona przez Nintendo na jednym z Nintendo Directów. Japończycy zagrają w jRPG-a już 25 lipca.

Nie otrzymaliśmy niestety oczekiwanych konkretów o Rune Factory 5. Studio pokazało krótki teaser nowej odsłony i zapowiedziało, że przygoda zadebiutuje wyłącznie na Nintendo Switchu w 2020 roku.

Źródło: https://twinfinite.net/2019/04/rune-factory-5-4-gameplay/

Tagi: Marvelous Entertainment Nintendo Switch rune factory 4 rune factory 5