Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.04.2019 18:14
PDP Faceoff Deluxe+ Audio Wired Controlle
743V

PDP zapewni kontroler do Nintendo Switcha ze wsparciem do rozmów w grach

W końcu! Po wielu miesiącach wyczekiwania, przedstawieniu idiotycznych headsetów, Nintendo Switch otrzyma kontroler, który pozwoli na swobodną rozgrywkę i jednoczesną rozmowę ze znajomymi. PDP przygotuje specjalny sprzęt.

PDP stworzyło już kilka ciekawych kontrolerów dla Nintendo Switcha, ale najnowsza propozycja producenta zapowiada się wyjątkowo dobrze.

Faceoff Wired Pro Controller Deluxe BOTWE – recenzja pięknego kontrolera dla NS

Latem odbędzie się premiera nowego kontrolera do Nintendo Switcha od PDP. Oficjalny pad pozwoli na bezproblemowe podłączenie do urządzenia słuchawek i rozmawianie ze znajomymi w między innymi Fortnite.

Sprzęt będzie zintegrowane z czatem w grach, a jednocześnie zapewni wysokiej jakości dźwięk, pokrętło audio do regulacji dźwięku, dwa programowalne przyciski oraz wymienny przedni panel – dwa ostatnie elementy znajdziecie już w aktualnie wydanych urządzeniach.

Kontroler będzie przewodowy (około 3 metry) i jednocześnie PDP podkreśla, że Faceoff Deluxe+ Audio Wired Controller będzie pierwszym tego typu urządzeniem dostępnym na rynku. Zamówienia przedpremierowe ruszą w maju – skontaktowałem się z rodzimym dystrybutorem PDP w Polsce i aktualnie firma czeka na potwierdzenie dostarczenia sprzętu na Stary Kontynent.

PDP Faceoff Deluxe+ Audio Wired Controller

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Nintendo nintendo switch PDP