Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2019 19:37
premiera Borderlands 3
1242V

Borderlands 3 we wrześniu? Gra prawdopodobnie zmierza na Epic Games Store

Już w tym tygodniu oficjalnie poznamy datę premiery Borderlands 3, ale najwidoczniej ktoś z ekipy zajmującej się kontaktem z graczami przed czasem opublikował wiadomość. Zdaniem informacji oczekiwany shooter trafi na rynek już we wrześniu.

Żart czy wpadka? Trudno tak naprawdę powiedzieć, ale na oficjalnym kanale Borderlands 3 pojawiła się znacząca wiadomość, która prawdopodobnie powinna trafić na konto dopiero w środę. Firma zdradziła datę premiery gry.

Data premiery Borderlands 3 zostanie wkrótce ujawniona

Co robicie 13 września? Prawdopodobnie właśnie od tego dnia otrzymamy dostęp do Borderlands 3. Krótka wiadomość wylądowała na Twitterze, ale po zaledwie kilku minutach, 55 udostępnieniach i 170 „serduszkach” ktoś zdecydował się usunąć informację.

Teraz scenariusze są w sumie trzy:

  • Ktoś w Gearbox Software wpadł na zupełnie nieśmieszny żart na Prima Aprilis i po burzy w firmie, zdecydował się usunąć wiadomość.
  • Ktoś w Gearbox Software pomylił datę i opublikował wiadomość o dwa dni za wcześnie, więc usunął wiadomość.
  • Ktoś w Gearbox Software chciał nam zrobić prezent, ale gdy przyszedł szef, to usunął wiadomość.

Co wybieracie? Według ostatnich plotek Borderlands 3 ma trafić na rynek w październiku, ale raczej nie będziecie narzekać, gdy otrzymamy tytuł miesiąc wcześniej.

Borderlands 3 data premiery

Niezawodny Wario64 miał okazję spojrzeć na pełną wiadomość i zdążył pobrać filmik: krótka prezentacja zapowiada premierę na Epic Game Store... Na materiale brakuje loga Steam. Przypadek?

Tagi: Borderlands 3 Gearbox Gearbox Software