Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2019 16:08
Borderlands 3
502V

Data premiery Borderlands 3 zostanie wkrótce ujawniona

Gearbox Software nie zamierza czekać na E3 z ważnym ogłoszeniem dotyczącym Borderlands 3. Twórcy szykują się do pokazania rozgrywki oraz przedstawienia daty premiery, więc najwidoczniej tytuł trafi na rynek w przeciągu następnych miesięcy.

Kampania marketingowa Borderlands 3 ruszyła, a już wkrótce powinniśmy bardzo często słyszeć o grze. Twórcy w najbliższą środę ujawnią datę premiery.

Borderlands 3 może zadebiutować w tym roku

Wiadomość potwierdził Randy Pitchford, który przypomniał, że 3 kwietnia odbędzie się prezentacja tytułu. Możemy w tej sytuacji czekać na pokaz rozgrywki oraz szczegółów dotyczących premiery – w tej sytuacji zobaczymy pewnie także edycje specjalne.

Według plotek Borderlands 3 ma zadebiutować już na początku października – taką datę dostrzegli gracze w pierwszym zwiastunie. Wiele na to wskazuje, że tytuł faktycznie wskoczy na półki sklepowe już w niedalekiej przyszłości, ponieważ autorzy nie zamierzają czekać do E3, by ujawnić szczegóły.

Take-Two potwierdziło premierę dużej gry AAA (Borderlands 3) do 31 marca 2020 roku i dotychczas pojawiały się głosy zwiastujące debiut w marcu. Możemy jednak przypuszczać, że Gearbox Software nie śpieszyłoby się z ujawnieniem daty, gdyby pozycja miała faktycznie trafić na półki dopiero w pierwszych miesiącach przyszłego roku.

Źródło: Twitter

Tagi: borderlands Borderlands 3 data premiery

Nie przegap