Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2019 12:18
Crash nowa zawartość
1130V

Crash Team Racing Nitro-Fueled otrzyma pełną zawartość z Crash Nitro Kart za darmo

Activision ujawniło szczegóły dotyczące integracji Crash Team Racing Nitro-Fueled z Crash Nitro Kart. Gracze mogą liczyć na sporo dodatkowej treści, która zostanie udostępniona za darmo. Wszystkie pliki trafią do produkcji w dniu premiery.

Już z samego rana miałem okazję wspomnieć o nowych elementach przygotowanych dla Crash Team Racing Nitro Fueled, a teraz Activision zdradziło konkrety. Wydawca tym razem zdecydował się na kapitalny ruch i zadba o tonę dodatkowej zawartości.

Fabularny zwiastun Days Gone

Crash Team Racing Nitro Fueled od dnia premiery zapewni graczom moc atrakcji. Twórcy zadbali nie tylko o odpicowanie plików z Crash Team Racing, ale w tytule pojawią się również elementy z Crash Nitro Kart. Autorzy przygotowali wszystkie 13 tras dostępnych w CNK i zespół zaadaptował lokacje, by dostosować je do standardu rozgrywki.

To nie koniec pozytywnych wieści, ponieważ w Crash Team Racing Nitro Fueled znajdziemy odnowione pojazdy, areny bitewne i tryby bitwy z CNK – wszystko w pięknej, odpicowanej oprawie.

Tak sytuację skomentował Thomas Wilson, szef studio Beenox:

„Od samego początku zaznaczaliśmy, że chcemy dać fanom dużo więcej w Crash Team Racing Nitro-Fueled. Jako fani, wiemy jak ważną role pełni Crash Nitro Kart w historii serii i w oczach społeczności, jesteśmy więc podekscytowani możliwością odtworzenia tras, pojazdów i nawet trybów bitewnych z tego tytułu, by zapewnić graczom ogromną przyjemność z rozgrywki w Crash Team Racing Nitro-Fueled”.

W rezultacie otrzymamy dwie gry w cenie jednej, a pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że odrestaurowane wyścigi można zamówić w 139-159 zł.

Crash Team Racing Nitro Fueled CNK

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled

Nie przegap