SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.03.2019 20:40
Battlefield 5 czołg
1773V

Battlefield 5 otrzyma mnóstwo nowej zawartości. Znamy plany

DICE ujawniło szczegółowe informacje dotyczące nowej zawartości do Battlefield 5. Gracze mogą szykować się na kilka nowych trybów oraz kolejne mapy. Poznajcie szczegóły.

Na początku przyszłego tygodnia w Battlefield V zadebiutuje oczekiwany tryb Battle Royale. Twórcy jednak nie kończą pracy na Burzy Ognia, ponieważ DICE zamierza w kolejnych miesiącach znacząco rozwinąć swoją perełkę.

Gameplay z Battle Royale w Battlefield 5

Trzeci rozdział nowej zawartości to nie tylko Burza Ognia. W kwietniu do gry trafią nowe misje do trybu kooperacji (aktualizacja matchmakingu i hardcore), w maju zagramy na nowej mapie, a w czerwcu sprawdzimy kolejne tryb (Outpost).

Chapter 4 rozpocznie się w czerwcu – tutaj ponownie pobiegamy po nowych terenach oraz sprawdzimy następny wariant zabawy. Autorzy tym razem postawią na walkę na małych przestrzeniach – szczegóły tej zawartości poznamy podczas EA Play.

Jesienią zostanie zapoczątkowany piąty etap atrakcji dla posiadaczy Battlefield 5, jednak aktualnie zespół nie zdradza szczegółów. Firma skupi się teraz na promowaniu najbliższej zawartości, która będzie trafiać do gry w kolejnych miesiącach.

Battlefield 5 nowa zawartość

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts