Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2019 14:16
Battlefield V Battle Royale
1836V

Battlefield 5 Firestorm na rozgrywce. DICE pokazuje swoje Battle Royale

DICE rozpoczyna walkę z innymi produkcjami z gatunku Battle Royale. W Battlefield 5 już wkrótce trafi Firestorm i właśnie możemy spojrzeć na prezentację rozgrywki z nowego wariantu zabawy. To może się udać!

Battlefield 5 trafił na rynek w ubiegłym roku, ale jeszcze przed premierą DICE potwierdziło prace nad zmaganiami Battle Royale. Długo czekaliśmy na premierę wariantu zabawy, ale nowa propozycja trafi na serwery już 25 marca.

Zwiastun Battle Royale w Battlefield 5

W końcu możemy spojrzeć na Battle Royale w stylu DICE. Twórcy nazwali swoją propozycję Burza Ognia i nie zmieniają specjalnie zasad zabawy – na początku gracze wylądują na wyznaczonym terenie, będą zbierać bronie, skorzystają z pojazdów, a mapa będzie systematycznie się zmniejszać.

Twórcy zaoferuję największą lokację w historii serii Battlefield, która będzie niszczona przez nadciągający ogień – trzeba przyznać, że DICE wpadło na ciekawy pomysł związany z umiejscowieniem wydarzeń.

Burza Ognia będzie oczywiście dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy Battlefield 5. Najnowsza aktualizacja udostępni rywalizację, na którą wielu graczy czeka od ubiegłego roku. DICE podkreśla, że ich Battle Royale to prawdziwy sandbox, ponieważ podczas zmagań będziemy świadkami zupełnie nowych wrażeń.

 

 

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts gameplay