Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2019 18:56
Apex Legends 1 sezon
909V

Apex Legends Dzikie Kresy wystartowały. Zwiastun pokazuje nowości

Respawn Entertainment zaprasza wszystkich graczy na pierwszy sezon zmagań w Apex Legends. Produkcja z gatunku Battle Royale otrzymała nową zawartość, która została przedstawiona na zwiastunie.

Wszyscy posiadacze Apex Legends mogą od dzisiaj sprawdzać nową zawartość. Respawn Entertainment nie zawodzi fanów i zainteresowani mogą już dzisiaj wziąć udział w Dzikich Kresach. Jest to pierwszy sezon rywalizacji w tym niezwykle popularnym Battle Royale.

Apex Legends. Respawn banuje sprzęt, a nie tylko pojedyncze konto

Każdy gracz, który zaloguje się do gry podczas sezonu Dzikie Kresy otrzyma za darmo jedną legendarną skórkę dla postaci, pięć pakietów Apex oraz 18 dodatkowych statystyk do śledzenia. Jest to miły prezent od deweloperów dla oddanej społeczności.

Pierwszy sezon oferuje także przepustkę bojową – posiadacze mogą odblokowywać dodatkowe skórki dla postaci i broni, pakiety Apex i elementy kosmetyczne. Łącznie 100 nagród za osiągnięcie 100 poziomów przepustki bojowej. Warto podkreślić, że przepustka jest całkowicie opcjonalna, nie oferuje żadnej przewagi w grze, a jej koszt to 950 monet Apex (około 40 zł).

Respawn Entertainment wprowadza również nową legendę. Octane'a jest dynamicznym sprinterem, który jest uzależniony od adrenaliny:

"Jego specjalne umiejętności to regeneracja zdrowia, możliwość korzystania z dopalaczy, które przyspieszają jego tempo jednocześnie odejmując mu punkty zdrowia, a także rozstawianie wyskoczni. W nadchodzących tygodniach zostanie udostępniona kolejna, dodatkowa zawartość do gry w ramach pierwszego sezonu."

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment