Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.03.2019 11:22
Super Dragon Ball Heroes: World Mission Switch
822V

Super Dragon Ball Heroes: World Mission na prezentacji. Gameplay pokazuje walki

Bandai Namco rozpoczyna promocję Super Dragon Ball Heroes: World Mission. Gra już wkrótce trafi na Nintendo Switcha i komputery osobiste, a dzisiaj możemy spojrzeć na dokładną prezentację rozgrywki. Wydawca pozwala zerknąć na walki.

5 kwietnia odbędzie się premiera Super Dragon Ball Heroes: World Mission. Produkcja została przygotowana przez studio Dims i pierwotnie trafiła na urządzenia mobilne. Japończycy postanowili przenieść tytuł i wrzucić na Nintendo Switcha oraz PC.

Dragon Ball Project Z na zwiastunie. Action RPG zadebiutuje w 2019 roku!

Super Dragon Ball Heroes: World Mission to cyfrowa gra karciana, która oferuje ponad 350 najróżniejszych kart. Twórcy pozwalają tworzyć najróżniejsze zestawy i następnie walczyć z nimi w kolejnych pojedynkach.

W starciu bierze udział jednocześnie 14 wojowników, a gracze muszą dobierać bohaterów, by mieć pewność, że wykonają efektowne combosy. Gameplay został dostosowany do możliwości konsoli Nintendo i tytuł oferuje kilka ciekawych trybów.

Interesująco na pewno zapowiada się kampania, ponieważ w tym wypadku wcielimy się w dzieciaka o imieniu Beat, który przybywa do Hero Town i próbuje swoich sił w grze karcianej Dragon Ball. Podczas opowieści będziemy podróżować po lokacjach i tworzyć jak najpotężniejszą talię.

Tagi: Bandai Namco Dimps Super Dragon Ball Heroes: World Mission

Nie przegap