Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2019 02:18
Dragon Ball Project Z na zwiastunie i data premiery Action RPG
4832V

Dragon Ball Project Z na zwiastunie. Action RPG zadebiutuje w 2019 roku!

Zdecydowanie za długo czekaliśmy na tę prezentację. Bandai Namco na specjalnym wydarzeniu pokazało Dragon Ball Project Z! Jest to action RPG w uznanym świecie i pierwsze informacje dotyczące gry wyglądają niezwykle ciekawie.

Bandai Namco już w ubiegłym tygodniu zaprosiło graczy na specjalne wystąpienie, podczas którego mieliśmy poznać nową produkcję z uniwersum Dragon Ball, ale zamiast oczekiwanego killera, poznaliśmy informacje dotyczące premiery Super Dragon Ball Heroes: World Mission. Na szczęście był to dopiero początek. 

Super Dragon Ball Heroes: World Mission trafia do Europy. Data premiery, zwiastun i szczegóły

Japończycy stawiają na Goku. RPG akcji przedstawi opowieść tego uznanego bohatera, a opublikowany materiał zapowiada przeżywanie znanej historii.

„Determinacja, Rozpacz i Nadzieja – Odkryj historię tajemniczych Smoczych Kul w nowej grze Dragon Ball – Project Z! Dołącz do Goku i wielu innych wojowników w nieustającym poszukiwaniu ostatecznej walki”

Project Z (ostateczna nazwa nie została ujawniona) jest rozwijany przez CyberConnect 2 i przedstawi „oryginalną opowieść z Dragon Ball Z” – wiele na to wskazuje, że otrzymamy tutaj fabułę z Dragon Ball Z, która zostanie przedstawiona „na nowo”. Gra zadebiutuje w 2019 roku i zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Gracze mogą liczyć na angielski oraz japoński dubbing.

CyberConnect 2 w ostatnim czasie zaoferowało graczom: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy, .hack//G.U. Last Recode, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Road to Boruto oraz Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4. Twórcy przygotowują również Fuga on the Battlefield, Tokyo Ogre Gate, Cecile oraz niepotwierdzoną grę dla wirtualnej rzeczywistości. 

Tagi: Dragon Ball Project Z project z