Super Dragon Ball Heroes: World Mission

Super Dragon Ball Heroes: World Mission

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Dimps
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Karciana
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
05.04.2019
Europa:
05.04.2019
Producent:
Dimps
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Karciana
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
05.04.2019
Europa:
05.04.2019

Super Dragon Ball Heroes: World Mission - opis gry

Super Dragon Ball Heroes: World Mission to gra przygodowa z karcianym system walki. Za jej produkcję odpowiadało studio Dimps, a za wydanie Bandai Namco. World Mission to kolejna odsłona serii Dragon Ball Heroes, której poprzedniej części ukazywały się na Nintendo 3DS.

Produkcja Dimps opowiada zupełnie nową historię niemającą specjalnego związku z kanonem serii. Głównym bohaterem jest Beat, chłopak, który udaje się na turniej Dragon Ball Heroes, popularnej karcianki. Wszystko idzie dobrze do czasu, gdy niespodziewanie pojawiają się dragonballowe postacie, które w rzeczywistości Beata są fikcyjne. Chłopak zostaje następnie wessany do świata DB, gdzie będzie musiał dowiedzieć się, jak doszło do rzeczonego incydentu i dlaczego nowo przybyli goście nie są zbyt przyjaźnie nastawieni. Fabuła nie stanowi tu jednak przesadnie ważnego elementu całości.

Podczas rozgrywki wystawiamy do walki siedmiu podopiecznych (czyli siedem kart) na specjalnej planszy. Karty dzielą się na trzy rodzaje, które mają swoje wady i zalety. Poszczególne karty mają także swoją charakterystykę: niektóre pozbawiają przeciwników staminy, niektóre uniemożliwiają im atakowanie, użycie innych wiąże się z osiągnięciem jakiegoś specjalnego efektu itd. Ważne jest przy tym rozstawienie podopiecznych na planszy. Dla przykładu niektórzy bohaterowie najlepiej sprawdzają się na pierwszej linii, a jeśli ich odpowiednio porozstawiamy obok siebie, będą efektywniej walczyć. Zmagania urozmaicają ponadto zręcznościowe sekwencje QTE wymagające od nas wklepywania przycisków/kombinacji przycisków.

Główną atrakcją jest tryb fabularny, ale oprócz niego Super Dragon Ball Heroes: World Mission oferuje także Arcade, który jest pozbawiony fabuły, edytor dający nam możliwość tworzenia własnych misji i kart, a także sieciowy multiplayer pozwalający rywalizować maksymalnie sześciu osobom jednocześnie. 

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper