Star Wars Battlefront 2 otrzyma nowy tryb i dwie jednostki

DICE planuje w tym miesiącu dodać do Star Wars: Battlefront II (2017) nowy tryb gry, w którym zagramy nowymi jednostkami.
Pod koniec lutego pojawiła się duża aktualizacja Star Wars: Battlefront II (2017), dodająca postać Anakina Skywalkera. DICE początkowo planowało także uwzględnienie nowego trybu gry, ale ten wymagał dodatkowych szlifów.
Gwiezdne wojny zostają w Electronic Arts. Disney jest zadowolony ze współpracy




Według nowych planów nieliniowy tryb gry pojawić ma się jeszcze w tym miesiącu. Razem z nim, trafią do gry dwie jednostki, w tym jedna, o którą fani prosili wyjątkowo długo. Mowa o Arc Trooperze, posługującej się dwoma pistoletami jednostce z Wojen klonów.
Jednostka należeć będzie do grupy atakujących, posługując się umiejętnościami Power Blast (mocny atak z pistoletów) oraz Helmet Scanner, który wyszuka pobliskich przeciwników.
Drugą jednostką będzie BX Droid wyposażony w E-5 Blaster Rifle. Jednostka określana mianem najgroźniejszej w armii Separatystów, walczyć będzie na dystans, korzystając z umiejętności Smoke Screen (rzut granatem dymnym) oraz Thermal Vision (wykrycie przeciwników).
Aktualizacja na ten moment planowana jest na 26 marca tego roku.