SKLEP
Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.02.2019 14:33
Slime Rancher, darmowa gra, Epic Store Games
699V

Slime Rancher kolejną darmową grą na Epic Store Games

Epic Games Store konsekwentnie realizuje swoje założenie dostarczania użytkownikom darmowych produkcji. Od 7 marca dostaniemy możliwość zwariowanej, lepkiej zabawy w Slime Rancher. 

Zaledwie kilka dni temu Epic Games Store umożliwił nam darmowe przypisanie do konta bardzo ciekawej gry przygodowej, Thimbleweed Park. Tak, jak bywało już wcześniej, przy początku promocji dostaliśmy informację na temat kolejnej produkcji, która zostanie udostępniona. Tym razem Epic zafunduje nam bilet w jedną stronę na kosmiczne ranczo. 

Darmowe Thimbleweed Park w Epic Games Store

Slime Rancher, bo o tej produkcji mowa, to otwarta gra akcji z elementami strategii i ekonomii. Wcielamy się w niej w młodą farmerkę, Beatrix Labeau, która wyrusza w kosmos, aby zbić majątek na wypasaniu kolorowych glutów. 

W produkcji, oprócz sprawowania opieki nad dobrymi "żelkami", przyjdzie nam mierzyć się z ich niebezpiecznymi odmianami. Za główne narzędzie do walki i hodowli posłuży nam wielofunkcyjny Vacpack, który będzie naszym największym sprzymierzeńcem podczas kosmicznej przygody.

Gra będzie dostępna na Epic Store Games za darmo przez dwa tygodnie - od 7 do 21 marca. 

Tagi: Monomi Park Slime Rancher