Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2019 09:35
Cyberpunk 2077 Epic Games Store i Steam
1895V

Cyberpunk 2077 nie będzie kolejną, ekskluzywną grą w Epic Games Store

CD Projekt RED postanowił uspokoić fanów. Twórcy Cyberpunk 2077 nie zamierzają oddać duszy Epic Games i firma najwyraźniej nie zamierza rezygnować ze Steam. Otrzymaliśmy krótką, ale bardzo znaczącą wiadomość od polskiego studia.

W ostatnich dniach stale słyszymy o producentach, którzy rezygnują z wydawania swoich tytułów na platformie Valve. Sytuacja dotyczy nie tylko małych firm, ponieważ Metro Exodus oraz The Division 2 nie wylądują na Steam w 2019 roku.

Cyberpunk 2077 - CD Projekt Red komentuje odejście dyrektora kreatywnego

Na szczęście CD Projekt RED nie zamierza najwidoczniej podążyć tą drogą. Przedstawiciel studia na Twitterze odpowiedział na pytanie jednego z fanów – otrzymaliśmy szybką wiadomość dotyczącą ekskluzywności Cyberpunk 2077 na Epic Games Store:

Cyberpunk 2077 ekskluzywny na Epic Games Store

W sumie nie powinno nas to specjalnie dziwić. Jak wiadomo CD Projekt RED przyzwyczaił graczy do podejmowania decyzji dobrych dla społeczności, które mają zapewnić zainteresowanym jak najlepszą zabawę – warto tutaj wspomnieć między innymi o bezpłatnych DLC do Wiedźmina 3: Dziki Gon, czy też ogromnym rozszerzeniom, które kupiliśmy w naprawdę dobrych cenach.

Dodatkowo nie możemy przecież zapomnieć, że to właśnie Wiedźmin 3: Dziki Gon może pochwalić się tytułem najlepiej ocenianej gry przez graczy, a jednocześnie CD Projekt RED został doceniony przez fanów podczas ostatnich Nagród Steam.

Źródło: https://www.altchar.com/games-news/587999/cyberpunk-2077-wont-be-epic-store-exclusive

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077