SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2019 19:36
Steam Nagrody CD Projekt RED Wiedźmin
1916V

CD Projekt RED najlepszym producentem, Wiedźmin 3 doceniony, najlepsza gra zaskoczeniem? Nagrody Steam

Włodarze Valve właśnie opublikowali wszystkie szczegóły dotyczące Nagród Steam 2018. Poznaliśmy zwycięzców i najlepszym producentem ubiegłego roku według społeczności Steam był CD Projekt RED.

Steam nie może w spokoju przyglądać się sytuacji na rynku gier. Epic Games rzuciło rękawice platformie, więc teraz powinniśmy często obserwować ciekawe akcje, które zachęcą graczy do korzystania z usług Valve – jedną z takich jest Steam Lunar Sale 2019.

Axiom Verge nie działało na Epic Games Store, ponieważ brakowało pliku ze Steam

Właśnie poznaliśmy szczegóły Nagród Steam 2018 – najlepszym tytułem według użytkowników platformy Valve jest Playerunknown's Battlegrounds. W sumie może to być małe zaskoczenie, jednak nie możemy zapomnieć, że tytuł jest wciąż niezwykle popularny.

Rodzimy CD Projekt RED został doceniony dwukrotnie – to „Najlepszy Producent” i jednocześnie Wiedźmin 3: Dziki Gon zgarnął nagrodę za „Najlepsze otoczenie”... W tym drugim wypadku zainteresowani docenili świat:

„NAJLEPSZE OTOCZENIE - Wszystkie te pełne rozmów przerywniki filmowe, wszystkie te przypomnienia, by wziąć kolejną apteczkę. Bądźmy szczerzy: postacie są przereklamowane. Zwycięzca tej kategorii pokazuje, że czasami otoczenie opowiada lepszą historię niż tysiąc gadatliwych bohaterów.”

Tak prezentują się wszyscy zwycięzcy:

  • GRA ROKU: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
  • GRA VR ROKU: THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM VR
  • OWOC MIŁOŚCI: GRAND THEFT AUTO V
  • NAJLEPSZY PRODUCENT: CD PROJEKT RED
  • NAJLEPSZE OTOCZENIE: THE WITCHER® 3: WILD HUNT
  • RAZEM RAŹNIEJ: TOM CLANCY'S RAINBOW SIX® SIEGE
  • NAJLEPSZA HISTORIA ALTERNATYWNA: ASSASSIN'S CREED® ODYSSEY
  • NAJLEPSZA ZABAWA Z MASZYNĄ: ROCKET LEAGUE®

Zgadzacie się ze wszystkimi wyborami? Dość niespodziewanie na liście pojawiają się starsze tytuły, które w sumie mają swoje najlepsze lata już dawno za sobą, ale jak widać wciąż królują na Steam.

CD Projekt RED podziękował fanom:

Źródło: Steam

Tagi: CD Projekt RED nagrody steam nagrody steam 2018 steam