SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2019 18:24
Crash Team Racing Nitro-Fueled split-screen Gameplay
1864V

Crash Team Racing Nitro-Fueled pokazuje split-screen. Gameplay zapewni fantastyczną zabawę

Crash Team Racing Nitro-Fueled pozwoli na wspólną zabawę na jednej kanapie i najnowszy gameplay pokazuje rozgrywkę dwóch graczy. Ten tryb może sprawić, że po produkcje chętnie sięgną kolejni fani uniwersum. 

Crash Team Racing Nitro Fueled zapowiada się naprawdę dobrze, ponieważ deweloperzy w tym wypadku zajęli się pełnym odświeżeniem oprawy, a jednocześnie zespół odpowiedzialny za grę zadba o dodatkową zawartość. Beenox nie potwierdziło jeszcze szczegółów, ale bardzo możliwe, że w tytule pojawią się między innymi nowe trasy oraz kolejne postacie.

Crash Team Racing Nitro-Fueled na rozgrywce! Gameplay i porównanie oprawy

Crash Team Racing Nitro-Fueled na każdym materiale błyszczy i w końcu możemy spojrzeć na pełną prezentację split-screenu – w tym wypadku dwóch graczy siada na jednej kanapie, dzieli się kontrolerami i może cieszyć się świetną rozgrywką.

W dzisiejszych czasach wielu deweloperów decyduje się na usunięcie podobnych atrakcji ze swoich pozycji, jednak na szczęście Crash Team Racing Nitro-Fueled zaoferuje pełną zabawę. Trudno aktualnie powiedzieć, czy w tym wypadku możemy liczyć na dołączenie do zabawy kolejnych dwóch zawodników.

Crash Team Racing Nitro-Fueled może w tej sytuacji odnieść spory sukces na Nintendo Switchu – w końcu otrzymamy możliwość nawet w terenie ścigać się ze znajomymi i jestem przekonany, że nowy CTR może okazać się ozdobą wielu wypadów na przykładowo działkę.

Tagi: activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled