Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2019 17:05
Gameplay z Crash Team Racing Nitro-Fueled
2172V

Crash Team Racing Nitro-Fueled na rozgrywce! Gameplay i porównanie oprawy

Na taką bombę czekaliśmy od dawna. Dzisiaj możemy spojrzeć na oczekiwany przez wielu Crash Team Racing Nitro-Fueled! Wielki powrót Crasha wygląda fenomenalnie.

Tylko nieliczni wierzyli w powrót Crash Team Racing, ale Activision zdecydowało się odświeżyć kolejną produkcję z tego wyjątkowego uniwersum. Crash Team Racing Nitro-Fueled trafi w czerwcu na PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha.

Pierwszy zwiastun Crash Team Racing Nitro-Fueled

Pod koniec ubiegłego roku otrzymaliśmy konkretną zapowiedź Crash Team Racing Nitro-Fueled. Tytuł może okazać się spełnieniem marzeń dla wszystkich miłośników Crasha, ponieważ po fantastycznym Crash Bandicoot N. Sane Trilogy sprawdzimy kolejnego klasyka.

Autorzy oczywiście zadbają o pełne odświeżenie gry – oprawa została znacząco poprawiona, dopracowano system jazdy, a jednocześnie deweloperzy przygotują nową zawartość. Gracze mogą podobno liczyć na nowe pojazdy oraz kolejny trasy, ale na szczegóły zawartości wciąż czekamy. Poniżej zobaczycie czysty gameplay oraz porównanie grafiki – sporo zmieniło się od czasów „Szaraka”, ale szczerze mówiąc nawet oryginalny CTR nie wygląda najgorzej.

Activision nadal nie zabrało głosu w sprawie potencjalnego opóźnienia premiery Crash Team Racing Nitro-Fueled na Nintendo Switcha, jednak w ostatnich dniach amerykańskie sklepy ponownie zbierają zamówienia przedpremierowe na trzecią wersję.

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled

Nie przegap