Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 12.01.2019 14:40
The Last of Us Part 2. Scenarzystka trafi do gry dzięki motion capture
1415V

The Last of Us Part 2. Scenarzystka trafi do gry dzięki motion capture

The Last of Us Part 2 pozostaje w sferze niespełnionych próśb na 2019 rok. Jednak prace nad grą są już na tyle zaawansowane, że do sesji motion capture zaproszono scenarzystkę fabuły.

Naughty Dog nie tylko nadal nie zdecydowało się ujawnić daty premiery swej najnowszej produkcji, ale także wciąż nie wiemy za wiele na temat fabuły The Last of Us Part 2. 

The Last of Us Part 2 to nadal odległy temat? Naughty Dog szuka projektantów

Co jakiś czas pracownicy studia chętnie dzielą się z fanami zdjęciami z sesji motion capture, w których to zarejestrowano m.in. najbardziej emocjonalną scenę w grze czy ruchy świni. Kolejne informacje zza kulis The Last of Us Part 2 ponownie dotyczą takiej sesji.

Hailey Gross - współautorka scenariusza do najnowszej gry od Naughty Dog na swym Instagramie opublikowała nowe zdjęcie, na którym jest obecna z Neilem Druckmannem (głównym scenarzystą The Last of Us Part 2) odziana w specjalny kostium wykorzystywany przy motion capture. W opisie pod zdjęciem kobieta potwierdziła, że brała udział w sesji i znajdzie się w grze. Nie wiadomo jednak jak dużą rolę otrzyma współscenarzystka wyczekiwanej produkcji.

 

Guys, I’m in a video game! (I was super cool about it.)

Post udostępniony przez Halley Gross (@grosstastic)

The Last of Us Part 2 ukaże się wyłącznie na PlayStation 4

Tagi: motion capture Naughty Dog PlayStation 4 SCE The Last of Us: Part II twitter