Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.07.2017 09:38
The Last of Us: Part II. Świnia w studiu Naughty Dog robi furorę
2351V

The Last of Us: Part II. Świnia w studiu Naughty Dog robi furorę

Zaczyna się sezon ogórkowy. A to może oznaczać tylko jedno: newsy o wieprzkach. Wieprzkach występujących w The Last of Us: Part II.

Ostatnio Shaun Escayg, dyrektor kreatywny w Naughty Dog, stwierdził, ze prace nad The Last of Us: Part II "znacznie zwolniły" w związku z tym, że studio skupia się aktualnie na Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Być może jednak to zwolnienie ma coś wspólnego z sesjami motion capture przeprowadzanymi w studiu Naughty Dog. W końcu kto by się mógł skupić na robocie ze świnką biegającą po biurowcu?

Neil Druckmann chwali grę Nintendo

Tym faktem pochwalili się na Twitterze reżyser Neil Druckmann oraz scenarzystka Halley Gross, która wcześniej pracowała m.in. nad bardzo udanym serialem "Westworld". Wygląda zatem na to, że pewną rolę w The Last of Us: Part II odegra takie sympatyczne zwierzę. Świnie podobno są tak samo inteligentne, jak psy, więc pomoże znajdziemy w tym prosiaku nawet pomocnika.

Czemu Naughty Dog nie zaprezentowało na E3 2017 pierwszego gameplayu z nowego The Last of Us? Druckmann tłumaczy, że "teraz jest czas by Chloe i Nadine stały w światłach jupiterów". Na błyśnięcie Ellie musimy zatem jeszcze trochę poczekać (przynajmniej do sierpnia, bo wtedy odbędzie się premiera rozszerzenia do Uncharted 4.

Przy okazji reżyser The Last of Us: Part II pochwalił się swoimi ostatnimi zakupami.

Tagi: