Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2019 17:46
The Last of Us Part 2 to nadal odległy temat? Naughty Dog szuka projektantów
2859V

The Last of Us Part 2 to nadal odległy temat? Naughty Dog szuka projektantów

Nadal nie znamy planów Sony na 2019 rok, jednak możliwe, że The Last of Us Part 2 nie zawędruje do naszych konsol w przeciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. Naughty Dog nadal poszukuje pracowników, którzy pomogą w rozwoju gry.

Według ostatnich plotek The Last of Us Part 2 ma trafić na rynek w 2019 roku, ale Naughty Dog wciąż nie komentuje przecieków. Firma zamiast tego... Poszukuje nowych pracowników, którzy pomogą w rozwoju gry.

The Last of Us Part 2 ma trafić na rynek w 2019 roku

Kurt Margenau to jeden z reżyserów The Last of Us Part 2, który opublikował zaskakującą wiadomość. Mężczyzna potwierdził, że Naughty Dog poszukuje projektantów kontraktowych, którzy pomogą przygotować oczekiwaną produkcję zmierzającą na PlayStation 4.

„Naughty Dog poszukuje zapalonego projektanta, który pomoże nam w stworzeniu niezapomnianego doświadczenia w The Last of Us Part 2”

Jest to naprawdę zaskakująca sytuacja, ponieważ mogliśmy sądzić, że prace nad pozycją znajdują się na ostatniej prostej, a teraz deweloperzy zajmują się dosłownie ostatnimi szlifami. Opinie fanów są podzielone – niektórzy zwiastują premierę w 2020 roku, kolejni wierzą w blef Naughty Dog, a niektórzy liczą na wstępne prace dotyczące rozszerzeń do trybu sieciowego...

Warto jednak wspomnieć, że Sony wciąż nie potwierdziło jakichkolwiek planów na najbliższe 12 miesięcy, a dodatkowo korporacja nie pojawi się na E3, więc nie możemy liczyć na dużą konferencję w Los Angeles, podczas której poznamy datę premiery The Last of Us Part 2.

Źródło: Twitter

Tagi: Naughty Dog SCE The Last of Us: Part II