Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 17:06
Punisher 2 Zwiastun Netflix
1418V

The Punisher 2 na świetnym zwiastunie. Frank wróci w wielkim stylu

Frank Castle powraca. Netflix właśnie opublikował pełnoprawny zwiastun „Punisher 2” i w końcu otrzymaliśmy materiał, który prezentuje bohatera w jego najlepszych barwach. Szykujcie się na dużą zadymę.

„Punisher” to jedna z najważniejszych produkcji przygotowanych przez Netflix na styczeń. Drugi sezon serialu będzie dostępny dla wszystkich widzów już 18 stycznia – w tym dniu zapoznamy się z całą historią.

Velvet Buzzsaw to thriller dla fanów sztuki. Jake Gyllenhaal, Rene Russo i John Malkovich dla Netflix

Głównym antagonistą „Punisher 2” będzie oczywiście Billy Russo. Były przyjaciel Franka „każdej nocy marzy o Punisherze” i chce tym razem dokonać własnej wendetty. Możemy jednocześnie szykować się na niespodzianki – najwidoczniej scenarzyści przygotowali kilku wrogów, więc Frank nie będzie narzekał na nudę.

Jest to ostateczny zwiastun nadciągającej historii, ale odnoszę wrażenie, że właśnie takimi konkretnymi materiałami powinien być reklamowany ten serial od samego początku. Frank nie bierze jeńców, pokazuje swoje krwawe oblicze, więc widzowie mogą szykować się na prawdziwe show.

Były żołnierz Marines, Frank Castle (Jon Bernthal), stara się wieść normalne życie, do momentu, kiedy zostaje uwikłany w usiłowanie zabójstwa młodej dziewczyny (Giorgia Whigham). Kiedy tylko zagłębia się w tajemnicę dziewczyny oraz tych, którzy szukają posiadanych przez nią informacji, na jego plecy spada kolejny ciężar - nowi i starzy wrogowie zmuszają go do konfrontacji z samym sobą i zaakceptowania swojego przeznaczenia - czyli przeistoczenia się w Punishera...

Aktualnie Netflix nie potwierdził dalszych planów dotyczących „Punishera” - wcześniej stacja zrezygnowała z między innymi „Daredevila”. Według plotek, platforma nie zamierza dłużej rozwijać bohaterów, którzy w przyszłości mogą zawitać do produkcji Marvela.

Twórcą, scenarzystą i producentem wykonawczym serialu jest Steve Lightfoot (Hannibal). W rolach głównych występują: Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jason R. Moore (Curtis Hoyle), Josh Stewart (John Pilgrim) i Floriana Lima (Dr. Krista Dumont).

Tagi: netflix punisher serial zwiastun