Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 16:22
Velvet Buzzsaw to thriller dla fanów sztuki. Jake Gyllenhaal, Rene Russo i Toni Collette dla Netflix
690V

Velvet Buzzsaw to thriller dla fanów sztuki. Jake Gyllenhaal, Rene Russo i John Malkovich dla Netflix

Netflix właśnie opublikował zwiastun „Velvet Buzzsaw”. Jest to najnowsza produkcja, w której wystąpi między innymi Jake Gyllenhaal. Widzowie zobaczą film już na początku przyszłego miesiąca.

Netflix zaskoczył prezentując „Velvet Buzzsaw”. Reżyserem oraz scenarzystą produkcji jest Dan Gilroy, który pracował przy między innymi „Wolny strzelec”, „Kong: Wyspa Czaszki”, „Roman J. Israel, Esq.”, czy też „Dziedzictwo Bourne'a”.

Russian Doll na zwiastunie. Netflix zmierzy się z pętlą czasu

"Velvet Buzzsaw" to thiller osadzony we współczesnym Los Angeles. Widzowie poznają historię dzieł pewnego artysty, który marzył o zniszczeniu całego swojego dorobku - na jego nieszczęście prace zostały przejęty i trafiają teraz do nieświadomych klientów.

Poznaj rzeczywistość, w której świat sztuki ściera się ze światem biznesu, a najlepiej zarabiający artyści i oszałamiająco bogaci kolekcjonerzy prowadzą grę, w której stawka jest horrendalnie wysoka. 

W filmie wystąpią: Jake Gyllenhaal, Rene Russo, Toni Collette, Zawe Ashton, Tom Sturridge, Natalia Dyer, Daveed Diggs, Billy Magnussen oraz John Malkovich. Zdaniem platformy "sztuka zawsze jest niebezpieczna" i jeśli będziecie chcieli się przekonać, czy Netflix ma rację, to pamiętajcie, że produkcja trafi na serwery już 1 lutego.

Tagi: Netflix trailer Velvet Buzzsaw zwaistun