Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 16:32
Soulcalibur 6 w promocji. Grę możecie kupić 70 zł taniej
1319V

Soulcalibur 6 w promocji. Grę możecie kupić 70 zł taniej

Znajdą się chętni na mocną bijatykę od Project Soul? Najnowsza perełka japońskich mistrzów walk trafiła właśnie do najnowszej promocji, dzięki której zgarniecie produkcję w bardzo atrakcyjnej cenie. Poznajcie szczegóły oferty.

Soulcalibur 6 trafiło na rynek 19 października ubiegłego roku. Tytuł od początku jest dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych – dziennikarze docenili powrót marki i SC6 zgarnęło noty na poziomie 80-84%.

Soulcalibur 6 – recenzja gry. Powrót wielkich mieczy

Soulcalibur 6 możecie od dzisiaj zgarnąć w bardzo interesującej promocji. W sklepach sieci Żabka wylądowało specjalne wydanie puszek napoju Black, na którym znalazła się grafika z japońskiej bijatyki. Gracze mogą kupić napój, zarejestrować paragon na witrynie BlackGames.pl, a następnie otrzymają kod rabatowy do zrealizowania w Muve.pl – w tym wypadku skorzystacie z rabatu, darmowej dostawy oraz zgarniecie kod rabatowy obniżający kolejne zamówienie o 10 zł.

„Z myślą o GAME’RACH Black stworzył nowy wariant BLACK ENERGY FOCUS. „GAMING wymaga mocy i pełnej koncentracja dlatego nowy wariant BLACK ENERGY wzbogaciliśmy kofeiną, witaminami z grupy B oraz dodatkową dawką magnezu. Ale to nie wszystko, za zakup każdej puszki BLACK FOCUS gracze mogą odebrać rabat w wysokości nawet 70 pln na grę SoulCalibur VI i 10 pln na portalu muve.pl. Bardzo cieszymy się, iż wspólnie z Cenega udało nam się stworzyć unikatową aktywacje WIN the GAME i zaoferować fanom e-sportu nie tylko funkcjonalny produkt, który odpowiada ich potrzebom, lecz również wyjątkowe nagrody od Cenega za zakup każdej puszki BLACK FOCUS w sieci Żabka”

Brzmi jak plan? Jest to na pewno świetna okazja dla graczy, którzy polowali na dobrą promocję związana z Soulcalibur 6. Bijatyka zbiera dobre noty, na serwerach nie brakuje chętnych o gry, a autorzy planują rozbudowywanie pozycji... To jak, walczymy? ;)

Black SoulCalibur 6

Tagi: Bandai Namco Project Soul Soulcalibur VI