Call of Duty: Black Ops 4. Do Blackout trafi wyczekiwana zmiana

News
1842V
Call of Duty: Black Ops 4. Do Blackout trafi wyczekiwana zmiana
Grzegorz Cyga | 06.01.2019, 14:45

Call of Duty: Black Ops 4 jest jedną z najlepiej sprzedających się gier ubiegłego roku. Duża w tym zasługa trybu Blackout, który doczeka się ważnej zmiany.

Kontrowersyjne umieszczenie trybu battle royale w Call of Duty: Black Ops 4 okazało się świetnym posunięciem, które przyciągnęło wielu nowych fanów do serii. Widać to po tym, że gra wciąż utrzymuje się wśród najchętniej oglądanych produkcji na Twitchu, 

Polacy organizują turniej Call of Duty: Black Ops 4. Zbliża się PinGuiN Brothers Tournament 2019

Mimo iż Blackout jest chętnie ogrywany przez nabywców Call of Duty: Black Ops 4 to posiada on jedną rzecz, która od dnia premiery spędza sen z powiek.

Mowa tutaj o systemie ekwipunku, który na konsolach jest po prostu niewygodny. Lecz wygląda na to, że już wkrótce niesmak odejdzie w zapomnienie.

Dyrektor studia Treyarch, David Vonderhaar zapowiedział i zaprezentował nowy system ekwipunku dla konsol. Ma on być zbliżony do tego co znamy z wersji pecetowej, gdzie wszystko co znajduje się w plecakach i skrzynkach jest widoczne w jednym miejscu.

Jednak jak sam deweloper zauważa wiąże się to z koniecznością podziału na strony. Cel jest taki, aby były 2 lub 3 strony zamiast 5, dzięki czemu ekwipunek będzie zajmował mniej miejsca na ekranie.

Nie wiadomo kiedy odświeżona mechanika trafi do gry, lecz wygląda na to, że nastąpi to w niedalekiej przyszłości, ponieważ nowy Stash UX jest już testowany przez ekipę QA, a główny zespół eliminuje pojawiające się bugi.

 

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/black-ops-4-blackout-looting/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych