Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2019 11:37
God Eater 3 chwali się efektownym intro. Materiał zachęca do gry
570V

God Eater 3 chwali się efektownym intro. Materiał zachęca do gry

Dobra muzyka, kilka ciekawych scen i wielkie miecze – tak można najlepiej zapowiedzieć sekwencję otwarcia z God Eater 3. Produkcja trafi na rynek już w przyszłym miesiącu.

W pierwszych miesiącach 2019 roku nie będziemy narzekać na brak ciekawych produkcji przygotowanych przez japońskich deweloperów. Sympatycy walki z wielkimi bestiami muszą zainteresować się God Eater 3.

God Eater 3 w telewizyjnej reklamie

8 lutego odbędzie się premiera najnowszej produkcji Marvelous. Deweloperzy postanowili podgrzać atmosferę przed debiutem i opublikowali materiał prezentujący scenę animowaną przygotowaną przez studio Ufotable.

Zwiastun pokazuje głównych bohaterów, pozwala spojrzeć na kilka ładnych broni, a nawet w małym stopniu wprowadza w fabułę. Na uwagę na pewno zasługuje udźwiękowienie – utwór „Stereo Future” przygotował japoński, alternatywny zespół rockowy BiSH.

God Eater 3 jest już dostępny w Japonii, a jeszcze w styczniu na PlayStation Store oraz Steam zawędruje wersja demonstracyjna, dzięki której z propozycją zapoznają się gracze ze Starego Kontynentu.

Tagi: Bandai Namco Entertainment God Eater 3 Marvelous’ First Studio Trailer zwiastun