Iron Harvest na nowej rozgrywce. Twórcy pokazują mechy i zapowiadają testy trybu sieciowego

News
864V
Iron Harvest na nowej rozgrywce. Twórcy pokazują mechy i zapowiadają testy trybu sieciowego
Wojciech Gruszczyk | 20.12.2018, 12:26

KING Art Games nie traci czasu. Deweloperzy wsłuchali się w opinie społeczności zaangażowanej w rozwój Iron Harvest i przygotowali sporą aktualizację. Pliki poprawiają wcześniej przygotowane elementy, a jednocześnie pozwalają sprawdzić sieciowe pojedynki.

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego kreowana przez niemieckie KING Art Games. Deweloperzy osadzili wydarzenia w uniwersum 1920+ - jest to świat namalowany przez Jakuba Różalskiego.

Iron Harvest. Gameplay pokazuje polską wizję na steampunk

Twórcy jeszcze przed świętami opublikowali ważną aktualizację Iron Harvest, ponieważ pliki wprowadzają sporo ważnych zmian – studio poprawiło między innymi system osłon, dodało walkę wręcz i dopracowało interfejs użytkownika.

To nie koniec pozytywnych informacji, ponieważ do gry zawitał również tryb sieciowy (1v1, 2v2, kooperacja), pięć nowych mechów, drugi system broni, a nawet gracze mogą również ulepszać budynki.

Zespół cały czas korzysta z rad społeczności – jeśli chcecie dorzucić swoją cegiełkę do projektu, to autorzy zapraszają do składania zamówień przedpremierowych. Wyłożenie pieniędzy na pozycję pozwala dołączyć do testów beta, które trwają wyłącznie na komputerach osobistych.

Iron Harvest w 2019 roku trafi na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: własne

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych