Iron Harvest. Gameplay pokazuje polską wizję na steampunk

Wideo
1100V
Iron Harvest. Gameplay pokazuje polską wizję na steampunk
Wojciech Gruszczyk | 09.08.2018, 20:09

KING Art Games ujawniło gorący materiał z Iron Harvest. Gra nadal znajduje się w wczesnej fazie projektowania, ale nawet w takich warunkach niemiecka propozycja na polski steampunk potrafi zaintrygować. Zobaczcie gameplay z Iron Harvest.

Iron Harvest to jeden z największych sukcesów growego Kickstartera. Gra zebrała ponad 1,5 mln dolarów i niemiecki KING Art Games zaoferuje strategię na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, jednak premiera odbędzie się dopiero pod koniec 2019 roku.

Iron Harvest rozbiło Kickstarter

Dzisiaj możemy spojrzeć na świeży gameplay, który przedstawia wersję demonstracyjną – to wciąż wczesna alpha, a deweloperzy obiecują znaczące rozwinięcie tytułu. Ta wersja zawiera aktualnie dwa tryby oraz zaledwie 15 grywalnych jednostek. Drugie demo prezentujące tryb sieciowy ma zostać wydane w grudniu.

Iron Harvest w dniu premiery zaoferuje trzy frakcje z ponad 40 typami jednostek oraz dziewięciu bohaterów. Twórcy pracują nad trzema kampaniami dla pojedynczego gracza, które zapewnią 21 zadań, a jednocześnie zainteresowani sprawdzą wyzwania oraz kooperacyjne misje. Multiplayer to rywalizacja rankingowa z sezonami, a zespół zapowiedział prace nad licznymi aktualizacjami oraz dodatkami – wszystkie elementy trafią do graczy za darmo.

Tytuł zaprowadzi graczy do uniwersum Jakuba Różalskiego, który w 1920+ oferuje alternatywną wizję rzeczywistości – Stary Kontynent po zakończeniu I wojny światowej został podzielony na trzy supermocarstwa, które rozpoczynają walkę o dominację w kolejnym, wielkim konflikcie zbrojnym.

Źródło: własne

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper