Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2018 22:30
Afterparty. Gameplay pokazuje piwny ping pong
499V

Afterparty na rozgrywce. Bohater gra w piwny ping pong

Night School nie śpieszy się z prezentacją Afterparty, ale w końcu możemy spojrzeć na blisko 20 minut czystej rozgrywki z nowej gry twórców Oxenfree. Materiał pokazuję rywalizację w piwny ping pong.

Night School to młode studio założone cztery lata temu. Twórcy aktualnie przygotowali wyłącznie dwie gry – Oxenfree i Mr. Robot:1.51exfiltrati0n – ale zdecydowanie większą popularność zyskała ta pierwsza produkcja. Pozycja zgarnęła oceny na poziomie 79-81%.

Subnautica za darmo! Jedna z najciekawszych gier 2018 roku

Afterparty to nadal spora ciekawostka. W produkcji wcielimy się w dwójkę przyjaciół, którzy na początku gry umierają i trafiają do piekła. Milo i Lola mogą powrócić do życia, ale muszą zmierzyć się z Szatanem w turnieju picia alkoholu.

Twórcy oferują klasyczna przygodówkę z licznymi zagadkami oraz najróżniejszymi postaciami niezależnymi – studio stawia na rozmowy, trudne decyzje i angażujący świat... Jednak aktualnie Afterparty wygląda dziwnie.

Dzisiaj możecie spojrzeć na świeży fragment rozgrywki, który nie jest specjalnie zachęcający... Piwny ping pong może okazać się ciekawostką, ale odnoszę wrażenie, że brakuje tutaj głębszego kontekstu.

Tagi: Afterparty gameplay Night School

Nie przegap