Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2018 17:23
Subnautica za darmo! Jedna z najciekawszych gier 2018 roku
4483V

Subnautica za darmo! Jedna z najciekawszych gier 2018 roku

Subnautica to jedna z perełek 2018 roku. Produkcja została doceniona przez dziennikarzy oraz graczy z całego świata i dzisiaj możecie ją pobrać za darmo. Podziękujcie Epic Games.

Subnautica zadebiutowała na komputerach osobistych 23 stycznia. Gra może pochwalić się świetną średnią ocen (87%) i dla wielu graczy jest to największy skarb ostatnich 12 miesięcy. Twórcy z Unknown Worlds Entertainment przygotowali unikalną perełkę.

Discord zachęca deweloperów do swojego sklepu. Firma oferuje bardzo dobry podział zysków

Subnautica to spora ciekawostka. Produkcja pozwala zwiedzić piękny, podwodny świat, zawiera interesującą fabułę, a w dodatku nie zawodzi pod względem craftingu, budowania baz i jednym z dużych plusów jest ogrom atrakcji przygotowanych przez deweloperów.

Czujecie się zaintrygowani? Epic Games Store rozdaje Subnautica za darmo. Wystarczy wejść na stronę, zalogować się na swoje konto i po chwili otrzymacie możliwość przypisania tytułu do swojego profilu.

Niezbędne jest oczywiście pobranie gry przez platformę Epic Games, jednak mogę śmiało przypuszczać, że wielu naszych czytelników posiada propozycję twórców Fortnite... W końcu pewnie strzelacie w tym wielkim Battle Royale.

Źródło: Twitter

Tagi: Subnautica Unknown Worlds Entertainment

Nie przegap