SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2018 15:40
Pachnidło na Netflix. Zwiastun serialu na podstawie powieści Patricka Süskinda
1518V

Pachnidło na Netflix. Zwiastun serialu na podstawie powieści Patricka Süskinda

Jeszcze przed końcem roku subskrybenci Netflixa otrzymają dostęp do współczesnej interpretacji powieści Patricka Süskinda. Platforma właśnie zaprezentowała pierwszy zwiastun, który wygląda intrygująco.

Netflix już wczoraj zaprezentował pełną ramówkę na grudzień i na liście pojawiła się tajemnicza produkcja zatytułowana „Pachnidło”. Dzisiaj otrzymaliśmy konkretne informacje dotyczące opowieści, a nawet możemy spojrzeć na zwiastun.

Netflix grudzień. Ciekawe seriale i mocne filmy – to będzie świetny miesiąc

21 grudnia odbędzie się premiera serialu „Pachnidło”. Jest to współczesna wersja powieści Patricka Süskinda o wonnościach, pasji i seryjnym morderstwie. Twórcy w tym wypadku przestawią losy tajemniczego zabójstwa:

„W przeszłości szóstkę uczniów szkoły z internatem połączyło zamiłowanie do zapachów. Kiedy po latach zostaje odnalezione ciało brutalnie zamordowanej członkini grupy, podejrzenia policji padają na pozostałą piątkę przyjaciół. Podczas przesłuchań podejrzanych na jaw wychodzi szokująca prawda.”

Pierwszy zwiastun serialu wygląda ciekawie – sympatycy thrillerów w odcinkach mogą szykować się na sporą ciekawostkę. Nie jest to oczywiście pierwsza interpretacja historii Süskinda, jednak Netflix zaoferuje nam bardzo współczesną wizję.

Tagi: netflix pachnidło serial trailer zwiastun