Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.11.2018 20:42
No Man's Sky wkrótce z następną aktualizacją. Nadchodzi sporo nowości
1846V

No Man's Sky wkrótce z następną aktualizacją. Nadchodzi sporo nowości

No Man's Sky już wkrótce otrzyma nową aktualizację - Visions. Hello Games przygotowało nowy zwiastun, by zapowiedzieć aktualizację, ale ktoś wypuścił go odrobinę za wcześnie.

No Man's Sky to prawdziwa opowieść jak z gry, która zawiodła fanów, stworzyć tytuł warty spędzenia z nim każdej chwili dzięki ciężkiej pracy i wielu aktualizacjom. Jakiś czas temu zadebiutowało Abyss, które zabrało nad w podwodną eksplorację.

No Man's Sky The Abyss. Zwiastun pokazuje elementy z ogromnego i darmowego DLC

Studio Hello Games jednak nie odpoczywa i już wkrótce powinniśmy być świadkami zapowiedzi kolejnego rozszerzenia. Dzięki temu, że ktoś pośpieszył się z upublicznieniem zwiastuna, możemy zobaczyć wszystkie nowości. A jest na co czekać.

Dostaniemy nowe planety do eksplorowania, opcje zbierania artefaktów kosmicznych i prowadzenia wykopalisk archeologicznych, nowe rośliny i zwierzęta, nową paletę kolorów, losowo generowane fregaty na planetach. Do tego misje społecznościowe, nowe emotki i opcję tworzenia bazy.

Poprawiona zostanie także grafika - dostaniemy lepszy nieboskłon i efekty atmosferyczne. Tych zresztą ma być więcej, razem z trudniejszymi warunkami do życia na planetach. Wpadną także nowe zasoby oraz sposoby na ich pozyskanie.

Po tych informacjach i zwiastunie, aż chce się wrócić do gry.

[Aktualizacja 21.11.2018]

Łatka z nową zawartością pojawi się już jutro.

Tagi: