Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2018 15:24
Kingdom Hearts 3 na kapitalnym zwiastunie. Square Enix pokazuje różne światy
912V

Kingdom Hearts 3 na kapitalnym zwiastunie. Square Enix pokazuje różne światy

Square Enix nie zwalnia machiny promocyjnej Kingdom Hearts 3. Najnowsza produkcja japońskich mistrzów RPG-ów została przedstawiona na ciekawym materiale, bo w końcu studio nie skupia się na jednym świecie, a pozwala spojrzeć na kilka lokacji.

W przeciągu ostatniego roku zobaczyliśmy kilkanaście materiałów promocyjnych Kingdom Hearts 3. Wydawca w tym wypadku zaskakuje intensywnością publikowania zwiastunów oraz screenów, ale na szczęście teraz możemy spojrzeć na świetny trailer.

Dante’s Redemption wygląda zdumiewająco dobrze. Animacja od twórcy z BioWare

Nie wszystkie publikacje z Kingdom Hearts 3 trzymały odpowiedni poziom, ale w końcu Square Enix nie zawiodło. Na zwiastunie zobaczycie współtowarzyszy głównych bohaterów, zerkniecie na kilka pięknych lokacji, poznacie przeciwników, a co najważniejsze – nie brakuje w tym wszystkim oczekiwanej akcji.

To również jeden z pierwszych zwiastunów, w którym zostaje zarysowana fabuła – pewnie w przeciągu dwóch następnych miesięcy dostaniemy głębszy wgląd w ten element gry, ale już teraz czuję się zaintrygowany.

Kingdom Hearts 3 trafi na PlayStation 4 i Xboksa One już 29 stycznia. Aktualnie nie potwierdzono wydania tytułu na Nintendo Switch oraz komputery osobiste.

Tagi: Kingdom Hearts 3 Kingdom Hearts III Square Enix trailer zwiastun