Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2018 14:15
Konkurs Diablo 3: Eternal Collection. Wybraliśmy najlepszą historię
1021V

Konkurs Diablo 3: Eternal Collection. Wybraliśmy najlepszą historię

Diablo 3 jest już dostępne na Nintendo Switch, wierni wyznawcy marki zabijają kolejne demony, a my zebraliśmy Wasze opowieści i właśnie teraz przedstawiamy najlepszą pracę. Poznajcie zwycięzcę naszego konkursu.

W ostatnim czasie mamy okazję zaprosić Was do ciekawych konkrusów, które za każdym razem cieszą się sporym zainteresowaniem. Nie inaczej było w przypadku konkursu związanego z Diablo 3, ale niestety – mogliśmy wybrać tylko jedną pracę.

Wasze wspomnienia były interesujące – szczególnie dla osób, które wychowały się na uniwersum Diablo. Mogliśmy wybrać tylko jedną pracę, więc wygrywa....

DŻYDŻY
Pierwsze Diablo pokazał mi kolega na swoim pececie, była to dla mnie magia. Gęsty i mroczny klimat. Takiej gry wtedy jeszcze nie widziałem. Już po pierwszych minutach zakochałem się w tej grze. Największa przygodę miałem z Diablo2. Były to czasy podstawówki, okres wakacji. Wraz z kumplami zrobiliśmy sobie klub w starej przybudówce koło domu. Graliśmy we czwórkę po sieci LAN, każdy na swoim PC. Siedzieliśmy przy okrągłym stole (dosłownie) i graliśmy przez bite dwa miesiące wakacji, dzień i noc, z przerwami na sen - krótkimi. Po powrocie do szkoły człowiek nie myślał o niczym innym, jak o tym, żeby wrócić do domu, odpalić Diablo i wydropić jakiś unikatowy przedmiot.  Takie czasy niestety już nie wrócą. Dobrze było się urodzić w latach 80.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w zabawie i zapraszamy na kolejne konkursy. Zwycięzcy gratulujemy – DŻYDŻY wyślij do mnie wiadomość prywatną z Twoim adresem.

Tagi: diablo 3 konkurs Nintendo Switch