Paweł Musiolik Paweł Musiolik 23.09.2018 11:49
Dead Cells otrzyma nowy tryb w tym roku. Twórcy pytają graczy o DLC
841V

Dead Cells otrzyma nowy tryb w tym roku. Twórcy pytają graczy o DLC

Dead Cells to moim zdaniem jeden z najlepszych tytułów ostatnich miesięcy. Ekipa Twin Motion dostarczyła nam świetny miks roguelike'a, gry akcji i platformówki. Po trzech latach, studio odpoczywa, ale ma w planach pierwsze popremierowe aktualizacje.

Twin Motion nad Dead Cells pracowało przez trzy lata. W tym trakcie tytuł rozwijał się we wczesnym dostępie na PC, czego zwieńczeniem była premier na początku sierpnia tego roku. Dead Cells bez wątpienia jest hitem sprzedażowym z ponad milionem kupionych kopii gry na samym Steamie.

Dead Cells. Już milion sprzedanych egzemplarzy na Steamie!

Deweloperzy aktualnie odpoczywają, ale na forum gry na platformie Steam pojawił się wpis w którym zdradzili nam najbliższe plany. Mimo odpoczynku, w fazie wstępnych prac jest pierwsza, konkretniejsza aktualizacja zawartości. W grze pojawić ma się tryb Custom, który pozwoli dostosować nam grę kompletnie pod siebie. Wybierzemy sobie startowe bronie, te, które będziemy mogli wybrać, a także zmodyfikować inne aspekty gry.

Twin Motion planuje wypuścić aktualizację na PC w formie bety na przełomie października/listopada. Aktualizacja poprawi też błędy, które raportują gracze oraz popracuje nad balansem. Ale to nie wszystko.

Dead Cells otrzyma DLC z m.in. nową lokacją. Będzie ono darmowe, a pierwszy zrzut pokazano już teraz.

Jednocześnie zapytano, czy gracze chcą więcej darmowych, ale mniejszych DLC, czy może mniej dodatków, ale bogatsze w zawartość, a co za tym idzie - płatne. Jeśli chcecie wyrazić swoją opinię, to deweloper prosi o nie na forum gry.

Źródło: https://steamcommunity.com/games/588650/announcements/detail/2903022560769817121

Tagi: Dead Cells Motion Twin Nintendo Switch pc playstation 4 xbox one