Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2018 17:41
Nawiedzony dom na wzgórzu na Netflix. Zwiastun mrocznego serialu z datą premiery
1149V

Nawiedzony dom na wzgórzu na Netflix. Zwiastun mrocznego serialu z datą premiery

Netflix w październiku zaprosi widzów na współczesną adaptację klasyki od Shirley Jackson. Opowieścią powinni zainteresować się subskrybenci, którzy preferują mroczne historie podzielone na odcinki.

12 października odbędzie się premiera „Nawiedzonego domu na wzgórzu”. Za produkcję odpowiada Amblin TV i Paramount Television dla Netflix, a odcinkowa opowieść została przygotowana na podstawie powieści Shirley Jackson.

Avatar: The Last Airbender powróci na Netflix! Stacja zajmie się ożywieniem historii

Widzowie w połowie przyszłego miesiąca trafią do „najbardziej nawiedzonego domu w Ameryce” i otrzymają możliwość poznania pięciorga rodzeństwa, która dorastała w tym owianym złą sławą miejscu.

"Nawiedzony dom na wzgórzu to współczesna adaptacja klasycznej powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem, opowiadającej o piątce rodzeństwa, które wychowało się w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Ameryce. Teraz wszyscy są już dorośli i muszą zmierzyć się z samobójstwem swojej najmłodszej siostry, które zmusza ich do stawienia czoła duchom z przeszłości. Niektóre z nich czają się tylko w ich głowach, a niektóre mogą naprawdę ukrywać się gdzieś w zakamarkach owianego złą sławą domu na wzgórzu."

Netflix postanowił przypomnieć o projekcie bardzo mocnym zwiastunem, który powinno zobaczyć wielu subskrybentów – produkcja na podstawie uznanej powieści nie zawsze trzyma wysoki poziom, jednak tym razem możemy zostać pozytywnie zaskoczeni.

W serialu wystąpią Michiel Huisman, Carla Gugino, Timothy Hutton, Elizabeth Reaser, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas, Kate Siegel, Victoria Pedretti, Lulu Wilson, McKenna Grace, Paxton Singleton, Violet McGraw oraz Julian Hilliard.

Tagi: data premiery nawiedzony dom na wzgórzu Netflix serial zwiastun

Nie przegap