Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2018 18:37
Avatar: The Last Airbender powróci na Netfix! Stacja zajmie się ożywieniem historii
873V

Avatar: The Last Airbender powróci na Netflix! Stacja zajmie się ożywieniem historii

Netflix oficjalnie rozpoczął prace nad przywróceniem do życia animacji Avatar: The Last Airbender. Za produkcję nowej serii mają odpowiadać znane i cenione nazwiska.

Avatar: The Last Airbender to serial animowany, którego fani zobaczyli aktualnie trzy sezony składające się z 61 odcinków. Opowieść była wyprodukowana przez Bryana Konietzko i Michaela Dante DiMartino.

Captain Marvel na zwiastunie! To będzie nowy hit Marvela?

Te nazwiska nie pojawiają się w tym miejscu bez powodu. DiMartino i Konietzko otrzymali od Netflix możliwość kontynuowania historii! Produkcja rozpocznie się w 2019 roku i jest to projekt przygotowany we współpracy z Nickelodeon.

Należy na pewno zaznaczyć, że Netflix nie zamierza kontynuować już przygotowanej historii, ponieważ DiMartino i Konietzko zaangażują do projektu prawdziwych aktorów i zamierzają stworzyć remake.

Aktualnie możemy spojrzeć jedynie na małą zajawkę – John Staub przygotował grafikę koncepcyjną, która jednak nie mówi nam za wiele. Na konkretne informacje musimy jeszcze zaczekać, ale wskrzeszenie tego uniwersum, to naprawdę dobra wiadomość.

Źródło: https://deadline.com/2018/09/avatar-the-last-airbender-live-action-series-netflix-1202467089/

Tagi: avatar: the last airbender Netflix serial