Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2018 16:11
W Cyberpunk 2077 zadania poboczne zaoferują jakość głównego wątku
1656V

W Cyberpunk 2077 zadania poboczne zaoferują jakość głównego wątku

CD Projekt RED chce mieć pewność, że każdy element z układanki zatytułowanej Cyberpunk 2077 będzie do siebie pasował i wpłynie pozytywnie na wrażenia graczy z nadciągającej produkcji. Polacy zamierzają dopieścić poboczne aktywności.

Twórcy z CD Projekt RED w ostatnich tygodniach chętnie wypowiadają się na temat Cyberpunk 2077. Studio zapowiada grę, w której każdy element będzie miał niezwykle istotne znaczenie.

Cyberpunk 2077 będzie miał tryb fotograficzny

W najnowszym numerze EDGE znalazł się spory artykuł dotyczący Cyberpunk 2077, który zdradza nowe informacje dotyczące gry. CD Projekt RED chce mieć pewność, że nawet poboczne zadania zaprezentują jakość głównej misji.

W tytule nie ma pojawić się uczucie niepotrzebnego wypełniacza, a też nie natrafimy na zadania, które wykonamy tylko dla zarobienia gotówki. Polacy chcą mieć pewność, że każda misja jest kompletną historią.

„Chcemy mieć pewność, że wszystkie [zadania – red.] spełniają standardy głównego questu – nie ma tutaj wypełniaczy, rzeczy do zrobienia w oczekiwaniu na kolejną misję lub po to, by po prostu zdobyć pieniądze na kolejne rzeczy. Tak naprawdę nie lubimy tego robić. Chcemy mieć pewność, że każde zadanie jest kompletną historią samą w sobie.”

Studio nie zamierza zaniedbać kwestii podejmowania trudnych decyzji i podczas rozgrywki natrafimy na niejednoznaczne wydarzenia, których konsekwencji nie odczujemy po chwili, a dopiero po pewnym czasie – i może to oczywiście mieć duży wpływ na główny wątek.

Ważnym elementem Cyberpunk 2077 będzie oczywiście „cyberpsychoza”. Gracz decydując się na kolejne wszczepy dostrzeże negatywny wpływ na zdrowie psychiczne bohatera. Twórcy aktualnie nie konkretyzują tej mechaniki, jednak w pewnym momencie postać może zamienić się w idealną maszynę.... I nie jest to pozytywny efekt.

Źródło: https://wccftech.com/cyberpunk-2077-quest-cyberpsychosis/

Tagi: CD Projekt RED cdp red Cyberpunk 2077