Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 05.09.2018 13:59
Cyberpunk 2077 będzie miał tryb fotograficzny
1151V

Cyberpunk 2077 będzie miał tryb fotograficzny

Tryb foto to ostatnio coraz bardziej popularna opcja w grach. Nie dziwi więc to, że jest planowana również dla opus magnum CD Projekt RED.

Informacja na ten temat pojawiła się na Twitterze. RED-zi wrzucili na swój profil garść grafik koncepcyjnych, na co w odpowiedzi jeden z użytkowników poruszył temat trybu fotograficznego. Na reakcję twórców nie trzeba było długo czekać, bowiem odparli, że planują zaimplementować do Cyberpunka 2077 taką funkcję.

Oczywiście między planami a realizacją jeszcze długa droga, ale możemy założyć, że skoro pojawiła się taka deklaracja, to jest wysokie prawdopodobieństwo, że tryb foto pojawi się albo na premierę gry, albo w jej okolicach. Użytkownicy Twittera zalali RED-ów bardziej szczegółowymi pytaniami odnośnie tej funkcji, jednak nie otrzymali bardziej szczegółowych odpowiedzi.

Na pewno świetnie będzie cykać fotki z pięknego Night City. Już opublikowany gameplay z Cyberpunka 2077 pokazał, jak wielka jest różnorodność wizualna w grze CDP RED i jak wiele detali buduje klimat tego świata. No, to czekamy już tylko na potwierdzenie daty premiery ;-)

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 tryb foto