Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2018 15:04
The Girl in the Spider's Web na zwiastunie. Akcja i wprowadzenie do historii
537V

The Girl in the Spider's Web na zwiastunie. Akcja i wprowadzenie do historii

Sony Pictures Entertainment opublikowało świeży materiał promujący The Girl in the Spider's Web. Zwiastun wprowadza w historię i pozwala przygotować się na wydarzenia. Film trafi do kin już pod koniec października. 

The Girl in the Spider's Web to najnowsza produkcja Fede'a Alvareza. Reżyser w ostatnim czasie przygotował thriller „Nie oddychaj” oraz horror „Martwe zło”. Jego najnowsza opowieść trafi do kina 26 października. 

Pierwszy zwiastun The Girl in the Spider's Web

W Polsce historia została zatytułowana „Dziewczyna w sieci pająka”. Jest to wielki powrót do kina Lisbeth Salander, którą poznaliśmy już w „The Girl with the Dragon Tattoo”, „The Girl Who Played With Fire” oraz „The Girl Who Kicked the Hornets' Nest”.

Twórcy przygotowali „półreboot”, ponieważ choć opowieść kontynuuje wydarzenia „The Girl with the Dragon Tattoo”, to jednak w tej drugiej części amerykańskiej serii Millennium zdecydowano się zatrudnić nowych aktorów. W buty głównej bohaterki wskoczy teraz Claire Foy, którą możecie kojarzyć między innymi z serialu „The Crown”.

Najnowszy materiał wygląda naprawdę interesująco, ponieważ wprowadza w historię i jednocześnie nie zabrakło tutaj kilku efektownych scen.

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziewczyna w sieci pająka film the girl in the spider's web trailer zwiastun