Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 26.06.2018 14:12
Kingdom Come: Deliverance otrzymało tryb hardcore
483V

Kingdom Come: Deliverance otrzymało tryb hardcore

Kingdom Come: Deliverance to tytuł, który stawia na realizm pod względem historii, ale także i mechaniki.  Teraz do gry trafił tryb dedykowany najbardziej wymagającym graczom.

Kingdom Come: Deliverance zadebiutowało 13 lutego i obecnie twórcy pracują nad dużym rozszerzeniem do gry. Jednak zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią znalazło czas, aby stworzyć tryb hardcore udostępniony w darmowej aktualizacji.

Kingdom Come: Deliverance - oto nadchodzące DLC

Warhorse Studios wypuściło do Kingdom Come: Deliverance nowy patch oznaczony numerkiem 1.6. Wprowadza on wiele poprawek, ale przede wszystkim wraz z nim w grze debiutuje tryb Hardcore.  Jest to tryb, który uczyni naszą grę wymagającą.

W tym wariancie zabawy nie będziemy mieli określonych kierunków świata na kompasie, nie będziemy mogli korzystać z szybkiej podróży. Co więcej gra nie da nam także możliwości automatycznego zapisu - będzie on możliwy jedynie za pomocą picia Saviour Schnapps, spania we własnym łóżku, płacenia za pełne korzystanie z łazienki czy najzwyklejsze usunięcie gry, które sprawi, że gra rozpocznie się od nowa.

Walka w trybie hardcore będzie jeszcze bardziej wymagająca - o stanie zdrowia i zmęczenia informują nas jedynie efekty wizualne, uderzenia są bardziej realistyczne, a angażowanie się w walkę z doświadczonym wojownikiem bez użycia wysokiej jakości zbroi jest bardzo zabójcze. Do tego wartości cen u handlarzy i nagród za wykonanie zadania zostały zmniejszone. Co więcej na początku gry, musimy wybrać 2 negatywne umiejętności, które będą towarzyszyć nam przez całą grę. Przykładowo mamy klaustrofobię, która zmniejsza atak przy noszeniu hełmu czy koszmary osłabiające naszą postać zaraz po przebudzeniu.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/kingdom-come-deliverance-patch-1-6-is-now-available-for-download-adds-hardcore-mode/

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance pc playstation 4 warhorse Xbox One