Anna Jurak Anna Jurak 21.06.2018 10:33
Swords & Soldiers II trafi na PC oraz PlayStation 4
277V

Swords & Soldiers II trafi na PC oraz PlayStation 4

Znane jedynie z konsoli Nintendo Wii U, Swords & Soldiers II ma zawitać na nowe platformy. Niedługo zagramy również na PC oraz PS4.

Swords & Soldiers II zadebiutowało w 2015 roku na konsoli Nintendo Wii U. Po latach studio Ronimo Games zdecydowało, że gra trafi na PC oraz konsolę PlayStation 4. Nie podano jednak dokładnej daty premiery. Wiemy jedynie, że ma to nastąpić jesienią tego roku.

Runbow. Imprezówka ze znanymi bohaterami już w lipcu

Swords & Soldiers II jest grą strategiczną, w której wcielimy się w Wikingów. Pokierujemy Rudobrodym i jego świtą, by wyruszyć w niebezpieczną przygodę. Podczas rozgrywki zmierzymy się z licznymi przeciwnikami na rozmaitych planszach. Naszym celem będzie zdobycie twierdzy wroga, która znajduje się na przeciwległym końcu planszy i jednoczesna obrona naszej własnej fortecy. By osiągnąć cel będziemy dbać o surowce, rozwijać naszą bazę i tworzyć kolejne jednostki.

Wersja PC oraz PS4 będzie wzbogacona o nowe osiągnięcia, mapy, ulepszoną kampanię oraz sieciowy tryb multiplayer. Na wprowadzenie większej ilości nowego kontentu twórcom brakuje funduszy. Stworzyli w tym celu zbiórkę w serwisie Kickstarter

Swords & Soldiers II - zwiastun Wii U 

Źródło: gematsu.com, YouTube (Nintendo)

Tagi: pc PlayStation 4 ronimo games Swords & Soldiers wideo