Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 20.06.2018 14:44
Darmowy okres Quake Champions został przedłużony
636V

Darmowy okres Quake Champions został przedłużony

Quake Champions to najnowsza odsłona kultowej marki FPS. Z okazji E3 nowego Quake'a można było zgarnąć na stałe zupełnie za darmo. Bethesda daje na to szansę przez kolejny tydzień.

Quake Champions to gra dostępna jedynie na Steam oraz na platformie Bethesdy - Bethesda.net. Aby w nią zagrać należało mieć kod do zamkniętych testów albo zapłacić za uczestnictwo we wczesnym dostępie. 

Darmowy tydzień z Quake Champions

Podczas konferencji E3, Bethesda Softworks ogłosiła darmowy tydzień z Quake Champions. W trakcie trwania użytkownicy Steam mogli przypisać grę id Software do konta na stałe za darmo. To zaowocowało wzrostem popularności na platformie Valve, gdzie w szczytowym momencie zalogowanych było 18 tysięcy osób. Zachwycony takim obrotem spraw wydawca postanowił wydłużyć darmowy okres o kolejny tydzień - do 25 czerwca.

Wasza reakcja na grę podczas tygodnia E3 była zdumiewająca. Mnóstwo nowych graczy postawiło po raz pierwszy stopę na arenie, by zająć swe miejsce wśród Czempionów. Bardzo się cieszymy, że czerpiecie z gry przyjemność. Z tego właśnie powodu chcielibyśmy dać szansę na dołączenie do walki jeszcze większej liczbie graczy, toteż przedłużamy okres free-to-play do poniedziałku, 25 czerwca! Grajcie za darmo przez ten tydzień, po zakończeniu wydarzenia będziecie mogli kontynuować zabawę!

Quake Champions - zwiastun E3 2018

 

 

Źródło: Twitter (@Quake)

Tagi: darmowy tydzień id Software pc Quake Champions wideo za darmo