Anna Jurak Anna Jurak 15.06.2018 09:10
Bloodstained: Ritual of the Night na nowym materiale z rozgrywki
415V

Bloodstained: Ritual of the Night na nowym materiale z rozgrywki

Bloodstained: Ritual of the Night to "Duchowy spadkobierca Castlevanii". Dzięki tegorocznym targom E3 otrzymaliśmy kolejny materiał prezentujący rozgrywkę.

Bloodstained: Ritual of the Night ma za sobą już sporą drogę. Pomysł na grę powstał już w 2015 roku. Tytuł powstaje dzięki udanej zbiórce w serwisie Kickstarter. Mimo że minęło już tyle czasu, to nadal nie ogłoszono dokładnej daty premiery. Wiemy jednie, że gra ma ukazać się jeszcze w tym roku. Czy tym razem twórcy dotrzymają słowa?

Disgaea 1 Complete - premiera w październiku

Bloodstained: Ritual of the Night jest promowane jako "Duchowy spadkobierca Castlevanii". Tytuł będzie platformową grą akcji osadzoną w realiach gotyckiego horroru. W grze będziemy eksplorować obszerne zamczyska, mierzyć się z demonami, zbierać przedmioty i rozwijać naszą bohaterkę. Wcielamy się w dziewczynę imieniem Miriam, która ma amnezję i próbuje ustalić, co się z nią dzieje i jaka klątwa na niej ciąży. Warto wspomnieć, że można też grać w trybie lokalnej kooperacji. Czy Bloodstained: Ritual of the Night dorówna kultowej serii? Rzućcie okiem na najnowszy materiał z rozgrywki:

Bloodstained: Ritual of the Night - rozgrywka

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: 4 Bloodstained: Ritual of the Night e3 2018 Inti Creates pc playstation 4 playstation vita wideo xbox