Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 08.06.2018 12:11
Monster Sanctuary - demo już dostępne
221V

Monster Sanctuary - demo już dostępne

Monster Sanctuary to indyk od Denisa Sinnera, który powstawał ponad 2 i pół roku. Teraz możecie przekonać się o efektach jego pracy w darmowym demie.

Monster Sanctuary to taktyczna metroidvania w której eksploracja przeplata się z walką. Wykonana w pixel artowej grafice gra, powinna zaciekawić wszystkich fanów tego gatunku. Mimo iż nie ma jeszcze konkretnej daty premiery to na Steam udostępniono demo produktu.

Moonlighter już jest, czas otworzyć swój sklepik w świecie fantasy

W Monster Sanctuary możemy dołączyć do naszej drużyny każdego spotkanego potwora. Każdy z nich staje się ważnym pionkiem w naszej drużynie, ponieważ potwory posiadają własne drzewka talentów. Pomogą nam w pokonaniu konkretnych typów przeciwników oraz przeszkód. Oznacza to, że dwa potwory tego samego gatunku mogą rozwinąć się w zupełnie inny sposób. Potwory możemy dodatkowo karmić i ubierać, aby jeszcze bardziej podbić ich statystyki. 

Monster Sanctuary - Trailer

Dodatkowo zaimplementowano system Combo, który nagradza cię za łączenie ataków turze. System dodatkowych nagród zachęca za to do znalezienia jak najszybszego sposobu na wygranie walki.

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/monster-sanctuary-is-a-pixel-art-monster-collecting-game-demo-available-for-download/

Tagi: demo Denis Sinner Monster Sanctuary pc