Daniel Stroński Daniel Stroński 04.06.2018 20:11
Square Enix na razie bez większych nowych premier, za to... z aplikacją
386V

Square Enix na razie bez większych nowych premier, za to... z aplikacją

Square Enix to jeden z największych wydawców, toteż nie dziwne, że gracze czekają na zapowiedzi nowych gier. Niestety, nie dostaniemy niczego nowego w nadchodzących miesiącach... oprócz appki.

Square Enix szykuje na wrzesień Shadow of the Tomb Raider, do końca roku mamy też dostać Kingdom Hearts 3 Dragon Quest XI. Za rogiem jest jednak E3, a targi te nie raz już przyniosły zapowiedzi dużych gier, które miały premierę jeszcze w tym samym roku. Niestety wygląda na to, że nic większego nie dostaniemy od SE.

Kingdom Hearts III - pierwsze wrażenia i nowa porcja anglojęzycznej rozgrywki

Do Sieci trafił skrót wyników finansowych Square Enix Holdings, które ujawniło, że wydawca nie szykuje żadnych innych dużych premier do końca roku poza trzema wspomnianymi. Dowiedzieliśmy się jednak, że na E3 poznamy nową aplikację sieciowego sklepu Square Enix, która ruszy w okolicach premiery Shadow of the Tomb Raider:

Czy oznacza to brak nowych zapowiedzi poza świeżymi materiałami z nowego Tomb Raidera, KH3 i DQ XI? Nie, ale nie oczekujcie killera, którego dostaniemy w najbliższych miesiącach.

Shadow of the Tomb Raider - polski zwiastun

 

Źródło: http://www.hd.square-enix.com/eng/news/pdf/18q4outline.pdf,

Tagi: Eidos Montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix